Workshop – Definition und Implementierung von Standards im Verkauf und in der Führung

Themen:

 • Firmenwerte und ihre Rolle im Führungsprozess
 • Implementierung von Firmenwerten im Verkaufsteams
 • Erarbeitung vom standardisierten  Führungsprozess und die Implementierung vom Führungsprozess im Führungsalltag
 • Definition von einheitlichen Verkaufsprozess auf der Verkaufsfläche in Geschäften
 • Erarbeiten von persönlicher To-Do Liste von Teilnehmern

Branche: Textilhandel

3 comments on “Workshop – Definition und Implementierung von Standards im Verkauf und in der Führung

 1. Szkolenie pozwoliło mi poszerzyć wiedzę na temat roli menedżera w zespole, a także uświadomiłam sobie, iż ta trudna rola menedżera przyniesie więcej satysfakcji dzięki skuteczności podejmowanych działań i dobrym relacjom z podwładnymi.
  Poznałam sposoby efektywnej komunikacji w zespole; – poznanie istoty skutecznego stylu zarządzania zespołem, pochwała i krytyka – jak je przekazywać by działały motywująco, ustalanie i komunikowanie celów – ustalanie priorytetów i realizowanie założonych działań – prowadzenie efektywnych spotkań ze współpracownikami.
  Wszystkie powyższe zagadnienia planuje wdrożyć i zastosować tak aby zwiększyć efektywność mojego zespołu poprzez:
  -poprawienie komunikacji z podwładnymi
  -poszerzenie świadomości na temat własnych mocnych i słabych stron jak szefa
  -nabycie umiejętności rozpoznawania i wykorzystywania potencjału poszczególnych członków zespołu
  -nauczenie się technik zachowań asertywnych w zarządzaniu zespołem.
  W całości treningu dla mnie osobiście zabrakło ćwiczeń z zakresu rozmów w tzw. trudnych sytuacjach( np: złe wyniki sprzedażowe, zwolnienie pracownika, krytyka, upomnienia)
  Całość treningu oceniam bardzo pozytywnie.
  Dziękuje i pozdrawiam

 2. Dzięki szkoleniu zdobyłam nową, potrzebną wiedzę, którą z pewnością wykorzystam we współpracy z personelem. Uświadomiłam sobie co powinnam poprawić,na czym skupić największą uwagę. Podobał mi się sposób w jaki prowadzone były zajęcia, że nie była to tylko “sucha teoria”. Uporządkowałam wiadomości na temat idealnej obsługi klienta “od A do Z”. Uświadomiłam sobie jaka jest moja rola, co mogę osiągnąć,jak idealnie trafić do osób z którymi pracuję, jak przekazywać istotne informacje, jak skutecznie motywować i zwiększać efektywność zespołu z którym pracuję. Zrozumiałam jak ważna jest współpraca w zespole, aby osiągać wyznaczone cele. Zadanie końcowe “MY TO-DO” pomogło mi pozbierać wszystkie informacje, wyznaczyć konkretne cele. Zagadnienia, które poznałam na szkoleniu z pewnością zastosuję we współpracy z klientami i personelem. Dzięki temu, że zespoły w których pracowałyśmy zmieniały się zdobyłam wiele cennych informacji od każdej z dziewczyn, mogłam wysłuchać doświadczonych koleżanek. Szkolenie zaliczam do bardzo udanych. Zdobytą wiedzę stosuję w obsłudze klienta i postępowaniu z personele, a co jest najważniejsze, widzę efekty i przekonuje się o skuteczności tego typu szkoleń. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
  Dzięki szkoleniu zdobyłam nową, potrzebną wiedzę, którą z pewnością wykorzystam we współpracy z personelem. Uświadomiłam sobie co powinnam poprawić,na czym skupić największą uwagę. Podobał mi się sposób w jaki prowadzone były zajęcia, że nie była to tylko “sucha teoria”. Uporządkowałam wiadomości na temat idealnej obsługi klienta “od A do Z”. Uświadomiłam sobie jaka jest moja rola, co mogę osiągnąć,jak idealnie trafić do osób z którymi pracuję, jak przekazywać istotne informacje, jak skutecznie motywować i zwiększać efektywność zespołu z którym pracuję. Zrozumiałam jak ważna jest współpraca w zespole, aby osiągać wyznaczone cele. Zadanie końcowe “MY TO-DO” pomogło mi pozbierać wszystkie informacje, wyznaczyć konkretne cele. Zagadnienia, które poznałam na szkoleniu z pewnością zastosuję we współpracy z klientami i personelem. Dzięki temu, że zespoły w których pracowałyśmy zmieniały się zdobyłam wiele cennych informacji od każdej z dziewczyn, mogłam wysłuchać doświadczonych koleżanek. Szkolenie zaliczam do bardzo udanych. Zdobytą wiedzę stosuję w obsłudze klienta i postępowaniu z personele, a co jest najważniejsze, widzę efekty i przekonuje się o skuteczności tego typu szkoleń. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
  Paulina

 3. Szkolenie uświadomiło mi moje mocne i słabe strony jako menedżera, ale dało mi także wskazówki jak postępować w przyszłości. Pozwoliło również na otwartą i konkretną rozmowę z innymi kierownikami, którzy mają podobne problemy.
  Dzięki szkoleniu wyznaczyłam sobie cele do wdrożenia:
  -lepszą komunikację z pracownikami poprzez jasną i konkretną informację,
  -organizowanie częściej zebrań w ciekawej formie oraz rozmów z pracownikami,
  -dyskusję z personelem na temat wartości firmy oraz obsługi klienta.
  Całość szkolenia oceniam pozytywnie, gdyż mogliśmy wykazać się kreatywnością, zaangażowano nas we współpracę ze sobą. Ćwiczenia były ciekawe i w prosty sposób uświadamiały rolę menedżera oraz wytyczały cele.
  Szkolenie te traktuję jako wstęp do kolejnych 🙂 Dziękuję i pozdrawiam.

Comments are closed.